Id: 5860
  • Share This Listing
Media

Başaranlar Mermer

Firma detayları:

Türkiye’nin en geniş ürün yelpazesine sahip olan ve modern teknolojisiyle mermere yön ve hayat veren Başaranlar, 1990 yılında Denizli’de kuruldu.

Türkiye’deki mermer sektörünün gelişmesine paralel olarak başarılı bir şekilde büyüyen Başaranlar, teknolojiyi yakından takip ederek, nitelikli kadrosu ve çalışma azmi ile mermer sektörünün öncü firmalarından biri haline geldi.

Denizli, Afyon, Isparta ve Muğla gibi Türkiye’nin önemli mermer rezerv alanlarında ocaklar açarak, hammadde ve ürün sürdürülebilirliğini garanti etmektedir.

Denizli’de bugün 12.000 m2 si kapalı olmak üzere 35.000 m2 fabrika alanı bulunan modern tesisinde hem İtalyan hem de Türk makine sanayisinin modern makineleriyle dünya standartlarında üretim gerçekleştirmektedir.

Kalite, renk çeşitliliği ile tüm dünyada çok beğenilen ve yoğun talep gören Başaranlar Mermer, mermer, traverten ve limestonedan oluşan ürünlerini plaka, standart ölçü fayans ve müşterilere özel üretimlerle ve farklı yüzey işlemi alternatifleriyle müşterilerine sunmaktadır.

Benimsediği kalite anlayışı, çeyrek asra ulaşan tecrübe ve müşteri memnuniyeti anlayışı ile gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında 50’yi aşan ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile aranan bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Bilgi
Sektör:   
Telefon: 0258 269 11 38
Addres: Organize Sanayi Bölgesi Fahri Karaca Cd. No:15 Denizli
Shedule a Test Drive
No form yet! You should add some...
Apply For TradeIn With Us
No form yet! You should add some...
Send Your Bid
Send Message