Id: 5316
  • Share This Listing
Media

ARBİL İPLİK TEKSTİL

Firma detayları:

Arbil İplik Tekstil 2003 yılında Denizli de kurulmuş bir aile şirketi olup iç piyasada ham iplik ticaretine ihracatta ise dokuma ve örgüden mamul ürünlerin satışına ağırlık vermiştir.

Her ne kadar firmamız 2003 yılında kurulmuş olsa da kurucu ortaklarının 25 yılı aşkın tekstil geçmişleri tecrübe ve deneyimleri şirkete aktarıldığı için tekstil bilgisi konusunda kendi yaşıtlarından çok öndedir.

Firmamız %100 pamuk ipliklerinin ( open-end, karde, penye, kompakt tek ve çift kat) ticaretini iç piyasa ağırlıklı olarak yapmakta ve titizlikle seçtiği bu iplikleri aynı zamanda kendi ihracat ürünlerinde de kullanmaktadır.

Havlu, Bornoz, Yatak Çarşafı, Paspas, Terlik ve Çocuk Grubu (Kundak, önlük, v.s.) olarak adlandırabileceğimiz ürün çeşitlerimizi dokuma, mayer örgü, ve yuvarlak örgü teknikleriyle üretmekteyiz. Üretimimizin en büyük kısmını termal otel ve spa lara yönelik olarak yapmaktayız. Bu grupta kullandığımız mayer örgü tekniğinde zeminde %10 polyester kullandığımız için havlular defalarca yıkansa bile bez kısımlarında yıpranma minimuma inmiş oluyor. Fakat zemin ipliği havların arasında kaldığı için de cilde kesinlikle temas etmiyor.

Ayrıca bu teknikte bukleler dokunarak değil örülerek yapıldığından havların (buklelerin) çektirilmeside imkansız hale geliyor. Havlu, Bornoz, Paspas, Terlik gibi ürünlerimizin üzerine isim ve istediğiniz her türlü logoyu nakış, baskı ve jakar tekniği ile kabartmalı olarak çıkartabiliriz.

Mayer örgü tekniği yanında dokuma tekniği ile yaptığımız ürünlerde % 100 pamuk ipliği kullanmaktayız.

Ürünlerimizi müşterilerimizin isteklerine göre yaparak deneyimli kadromuz ile müşteri beklentilerini karşılamaktayız. Firmamız esnek yapısı sayesinde müşterilerimizin ürün çeşitliliği ve termin konusundaki bazen imkansız görünen taleplerini yerine getirebilmektedir.

Ürünlerimizin tamamı Avrupa ülkelerine ihraç edilmekte olup, Tekstil in 5000 yıllık başkenti olan Denizli den yurt dışına yapılan ihracatta payımızın olması bizi ülkemiz adına da mutlu etmektedir.

"Bir günü diğerine eşit olan zarardadır" sloganıyla alanımızda her geçen gün daha ileriye gitmeyi ve bunun için müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkartmayı herşeyden önce manevi bir görev olarak görmekteyiz.

Bilgi
Telefon: 02582622828
Addres: SARAYLAR MH. SELÇUK CD. POLAT İŞ HANI 27/3 MERKEZEFENDİ DENİZLİ
Anahtar Kelimeler:                              
Shedule a Test Drive
No form yet! You should add some...
Apply For TradeIn With Us
No form yet! You should add some...
Send Your Bid
Send Message